O nás

Jsme stabilní společnost působící na trhu od roku 1991.

Jeden z našich hlavních partnerů je společnost Hewlett-Packard, se kterou jsme navázali spolupráci v roce 1994. Od samého počátku klademe důraz na vysokou úroveň poskytovaných služeb.
V současné době jsme držiteli následujících statutů:

Dalším z našich významných partnerů je společnost VMware. Projekty virtualizace z velké části realizujeme právě produkty této společnosti. I zde klademe důraz na profesionalitu a certifikaci našich zaměstnanců a jsme certifikovaným partnerem:

Nedílnou součástí poskytovaných služeb je i oblast antivirové ochrany, od jednotlivých počítačů po rozsáhlé počítačové sítě. V této oblasti dodáváme široké portfolio antivirových produktů avast!.

V zabezpečení citlivých podnikových dat se naše nabídka neomezuje pouze na antivirová řešení, ale umíme poskytnout i další úroveň ochrany - šifrování dat. Zde spoléháme na produkt AreaGuard Neo české společnosti Sodat SW.
Bezpečnostní problematika je v našem portfoliu dále zastoupena produktem Sticky Password, který uživatelům nabízí jednoduchou, efektivní a především bezpečnou správu hesel, respektive osobních účtů.

Při zajištění komplexních služeb v oblasti IT spolupracujeme s celou řadou dalších firem působících v tomto oboru - Microsoft, Cisco, Oracle, Red Hat, Novell...